• hadana.jpg
 • قرآن.jpg
 • 27730m4dc3e1c0-fc59-4501-8211-23652836a395_mod.jpg
 • islamquest.jpg
 • porseman.jpg
 • erfan.jpg
 • parsquran.jpg
 • aviny.jpg
 • hawzah.jpg
 • download.jpg
 • images.jpg
 • askdin.jpg

   


قال رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم): 

مَن صامَ يَوماً مِن رَجَبٍ إِيماناً وَاحتِساباً جَعَلَ اللّهُ تَبارَكَ وَتَعَالَیٰ بَينَهُ وبَينَ النّارِ سَبعينَ خَندَقاً، عَرضُ كُلِّ خَندَقٍ ما بَينَ السَّماءِ إِلَى الأَرضِ.

پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم):

هر کس روزی از ماه رجب را از سر ایمان و برای خدا روزه بگیرد، خداوند ـ تبارک و تعالی ـ میان او و آتش [دوزخ]، هفتاد خندق فاصله می‏اندازد که عرض هر خندق، میان آسمان تا زمین است.

 

فضائل الأشهر الثلاثة: ص ١٧ ح ٢

       download (1) - copy 3.jpg


 

ذکر ایّام هفته

 

یکشنبه.jpg

رحلت استاد بزرگ اخلاق آیت الله قاضی طباطبایی

شهادت سردار غلامحسین افشردی(حسن باقری)

,Death to the great evil of criminal USA

Death to evil England And finally, death to global Zionis


کلام امیر
تاریخ انتشار : 1401/11/09

                                

حکمت هفتاد و یکم

إِذَا تَمَّ الْعَقْلُ، نَقَصَ الْكَلَامُ

چون عقل به كمال باشد، سخن اندك گردد

 
پرسش و پاسخ دینی
تاریخ انتشار : 1401/09/05

فرق بين حيا و عفت چيست؟

 فرق بين حيا و عفت چيست؟

در تعريف حيا گفته شده است: حيا يعني شرم، آزرم، گرفتگي نفس از چيزي و ترك آن به خاطر ترس از سرزنش. عفت به معني پديد آمدن حالتي در نفس است كه آدمي را از غلبه شهوت باز مي‌دارد.
انسان از سه چيز حيا مي‌كند: از بشر، خود و خدا. نيروي شرم و حيا، فرد را از آلوده شدن باز مي‌دارد. هر چه حيا بيشتر باشد، نيروي بازدارنده قويتر خواهد بود. بين حيا و عفت رابطه مستقيمي وجود دارد.

امام علي(ع) مي‌فرمايد: علي قدر الحياء تكون العفة؛ عفت و پاكدامني به اندازه شرم و حياي انسان است. از اين روايت استفاده مي‌شود كه عفت بدون حيا ممكن نيست.

منبع : erfan.ir

 
   
        

عبرت ها
تاریخ انتشار : 1401/11/09

رسم بازاریان قدیم این بود که اول صبح وقتی دکان را باز می‌ کردند ، کرسی کوچکی را بیرون مغازه می گذاشتند ، اولین مشتری که می آمد جنس به او می فروخت و بلافاصله کرسی را به داخل مغازه می آورد. یعنی دشت نمودم

مشتری دومی که می آمد ، حتی اگر خودش آن جنس را داشت نگاه به بیرون می کرد که ببیند کدام‌ مغازه هنوز کرسی اش بیرون است و دشت نکرده است آنوقت اشاره می کرد که برو آن دکان که کرسی اش بیرون است ، او دارد ، از او بخر که او هم دشت اول را کرده باشد.

به این شکل هوای همدیگر را داشتند و این‌ گونه جوانمردی و انصاف می چرخید و می چرخید ، وسط زندگی ها و سفره ها ...

 
روایت‌هایی از جنایت‌های منافقین در عملیات مرصاد؛ اوج رذالت منافقین در بیمارستان اسلام‌آباد غرب
تاریخ انتشار : 1401/11/09

روایت‌هایی از جنایت‌های منافقین در عملیات مرصاد؛ اوج رذالت منافقین در بیمارستان اسلام‌آباد غرب

منافقین در حرکتی دیوانه‌وار و با نهایت بی‌رحمی، بیماران بستری در بیمارستان اسلام‌آباد غرب را به رگبار بستند و سپس آنها را به آتش کشیدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سازمان مجاهدین خلق از جمله گروه‌‌‌‌‌‌های تروریستی شناخته شده در جهان است که از 30 خرداد سال 1360، حیات خود را در مبارزه مسلحانه با مردم ایران تعریف کرد و به ترور در سالهای ابتدای دهه شصت پرداخت که براساس آمارها بیش از 17 هزار نفر از شخصیت‌های سیاسی و مردم عادی به دست عوامل این گروه به شهادت رسیدند.

عملیات مرصاد که این سازمان تروریستی از آن با نام فروغ جاویدان نام می‌برد بخش دیگری از اقدامات ضد ایرانی فرقه رجوی بود که در واپسین روزهای جنگ تحمیلی و در استان کرمانشاه به‌وقوع پیوست و اعضای این گروه با کمک تسلیحاتی غرب و ارتش بعثی، تجاوز گسترده‌ای به ایران اسلامی داشتند که در این تهاجم انواع و اقسام جنایات را در حق مردم استان کرمانشاه و رزمندگان حاضر در این منطقه روا داشتند.

در خاطرات مادر شهید سیدمهدی رضوی، از شهدای عملیات مرصاد آمده است که سید مهدی در گردان مسلم لشکر 27  و در منطقه اسلام‌آباد غرب بود که به شهادت رسید. منافقین سفّاک چشم‌هایش را در آورده بودند, گوشهایش را بریده بودند و آنقدر به فکش ضربه زنده بودند تا فکش خرد شده بود و پوستش را کنده بودند و بدنش را سوزانده بودند. زمانی که پیکرش را برای ما آوردند اجازه ندادند او را ببینم ولی بعدا فیلم پیکرش را دیدم.

نوشین شریفی کودک سه ساله اهل اسلام‌آباد غرب، خردسال‌ترین شهید جنایت‌های منافقین در سال 1367 است که در تهاجم منافقان در روز سوم مرداد بر اثر اصابت گلوله مستقیم در مقابل چشم مادرش به شهادت رسید. اوج رذالت منافقین در ترور زنان و کودکان بی‌دفاع بود. 20 تن از شهدایی که توسط منافقین در سال 1367 به شهادت رسیدند از زنان و کودکان بوده‌اند.

جانشین فرمانده تیپ مسلم ‌ابن عقیل در عملیات مرصاد درباره جنایات منافقان گفت: حضرت امام راحل(ره) بعد از این عملیات فرمودند ما هنوز روزها، ماهها و سالهای سخت‌تری را در پیش داریم و این سخن امام درست از آب درآمد زیرا ما شاهد بودیم یک عده دشمن تکفیری به نام اسلام در عراق و سوریه دست به جنایت زدند.

سردار جلیل کیانی با بیان اینکه منافقان تعدادی از بیماران را که در بیمارستان اسلام‌آباد غرب جا مانده بودند به شهادت رساندند بیان کرد: در میدان امام خمینی(ره) شهر اسلام‌آباد غرب با صحنه غریبی روبرو شدیم، تعدادی از مردم محلی شهر به‌دلیل عدم همکاری با منافقان، اعدام شده بودند.

فتح‌الله حقیقی، یکی از رزمندگان دفاع مقدس درباره جنایت منافقان در بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: منافقان مردم و رزمندگان مجروح و بی‌دفاع را که در بیمارستان بستری بودند روی هم در داخل حیاط جمع کردند و آنها را به رگبار بستند و سپس در حالی که تعدادی از آنها هنوز زنده بوده، آنها را آتش زدند که بعدها فهمیدیم خیلی از نیروهای منافقان از نیروهای بازمانده و آموزش دیده ساواک بوده‌اند.

شهید صیاد شیرازی در خاطرات خود در رابطه با عملیات مرصاد روایت کرده است: کاروان منافقان عصر روز سوم مرداد به راه افتاد. از تنگه پاتاق وارد خاک ایران شدند. به کمک ارتش عراق موفق شدند خط اول را بشکنند و با حمایت نیروهای هوایی صدام پیش بیایند. از سرپل‌ذهاب نیز گذشتند و موفق شدند شهر کرند را تصرف کنند. رجوی خود نیز با خودروی ضدگلوله با آنان می‌آمد. برخلاف تصورشان مردم اسلام‌آباد غرب با گاو و گوسفند به استقبالشان نیامدند بلکه با داس و تبر از خانه و کاشانه‌اشان دفاع کردند. هر چند شهر سقوط کرد، اما مجاهدان خلق، چنان زهر چشمی از خلق خدا گرفتند که صدام در تمام جنایت هشت ساله‌اش نکرده بود. مردم اسلام‌آباد اولین و آخرین محکومان حکومت منافقین بودند. سازمان مجاهدین خلق ایران که روزی برای نجات مردم ایران از استثمار آمریکا پا به میدان مبارزه گذاشته بود، بر اثر نفوذ ایدئولوژی‌های التقاطی چنان به انحراف افتاد که در تاریخی‌ترین لحظات ایران بر سر سفره صدام حسین نشست و به سوی مردم ایران آتش گشود. این چنین بود که مردم ایران آنان را منافق نامیدند. آن شب در حالی که آنان در اسلام‌آباد، در بیمارستان امام‌ خمینی(ره) مجروحان را قتل عام می‌کردند، رادیوشان به مردم کرمانشاه نوید می‌داد که فردا به سوی آنان می‌آیند.

سازمان مجاهدین (منافقین) ,

سردار جلیل کیانی، جانشین فرمانده تیپ مسلم ‌ابن عقیل در عملیات مرصاد با اشاره به اینکه منافقان در برابر عدم همکاری مردم با آنها دست به جنایات گسترده‌ای زدند که این جنایات از روز دوم تجاوز به ایران به‌دلیل عدم همکاری گسترده مردم با آنها بیشتر شده و شمار شهدا افزایش یافته بود بیان کرد: با لطف خدا و همکاری و همدلی مردم به‌ویژه در منطقه اسلام‌آباد غرب به سمت کرند غرب و از کرند غرب به سمت سرپل‌ذهاب تمام نقشه‌های شوم دشمنان خنثی شد و بسیاری از مردم اهل‌ حق منطقه توسط منافقان مجروح شدند و در منطقه ازگله و باویسی نیز برداران اهل سنت خوش درخشیده و یک تجمع بسیار زیبا از حضور همگانی همه طوایف و اقوام مذهبی وجود داشت که به لطف خدا شاهد یک پیروزی بزرگ در منطقه بودیم.

یکی از رزمندگان دفاع مقدس با اشاره به اینکه در طول 70 سال زندگی هیچ موجودی درنده‌تر و بی‌رحم‌تر از اعضای سازمان منافقان سراغ ندارم زیرا از هیچ جنایتی در حق مرد، زن و کودک ما فروگذاری گفت: منافقان هر نیروی سپاهی را مشاهده می‌کردند به شدت وی را شکنجه کرده و بعد به شهادت می‌رساندند و در عملیات مرصاد درگیری ما در اسلام‌آباد غرب با منافقان تن به تن بود.

 فتح‌الله حقیقی با بیان اینکه منافقان زنان و کودکان را که در حال خروج از شهر بودند به رگبار گلوله بستند و بیش از هزار نفر را در این منطقه به شهادت رساندند بیان کرد: نیروهای منافقان مردم عادی شهر را در سه راهی اسلام‌آباد غرب که در حال خروج از شهر بودند در شب به واسطه چراغ نورافکن شناسایی می‌کردند و بعد به رگبار می‌بستند.

خدامراد نجفی، معاون گردان حر تیپ 127 مقداد با اشاره به اینکه چون مردم داخل شهر بودند و منافقان از مردم عادی به عنوان سپر دفاعی خود استفاده می‌کردند، درگیری مستقیم در داخل شهر اسلام‌آباد غرب بسیار سخت بود گفت: منافقان حدود 18 نفر از نیروهای نانوایی که برای رزمندگان اسلام نان پخت می‌کردند و یکی از آنها هم کرولال بود در گونی‌های دربسته گذاشتند و سپس آنها را از سقف سوله نانوایی آویزان کردند و به رگبار بستند و همگی را به شهادت رساندند.

رویه گروه تروریستی داعش و سازمان مجاهدین خلق که عامل قتل عامل و ترور بی‌گناهان بسیاری بوده‌اند و از هیچ جنایتی حتی سوزاندن انسان‌های ‌زنده و سر بریدن آن‌ها دریغ نکرده‌اند، گویای شباهت این دو گروه به یکدیگر است.

اکنون منافقین از سوی رژیم غاصب اسرائیل، آمریکا و عربستان سعودی حمایت می‌شوند، موضوع مهمی که جوانان باید از آن مطلع بوده و بدانند منافقان چه مسیری را پیمودند که حالا در دامن دشمنان نظام جا گرفته‌اند. متأسفانه در تشریح جنایات منافقان برای جوانان و نوجوانان کم‌کاری شده به همین دلیل نیز مقام معظم رهبری در فرمایشات خود موضوع عوض‌نشدن جای جلاد و شهید باهم را متذکر شدند.

هرچند افکار عمومی دنیا و حتی کشور ما امروز داعش را به عنوان خشن‌ترین و بی‌رحم‌ترین گروه تروریستی می‌شناسد، اما تاریخ نشان می‌دهد که در گذشته‌ای نه چندان دور ایران نیز درگیر خشونت‌هایی مشابه عملکرد داعش و حتی در برخی موارد بسیار وحشیانه‌تر بوده است.

داعش از روش‌های عجیب سوزاندن در قفس، زنده آتش زدن  برای کشتن استفاده می‌کرد. هر دو گروه حتی در برخی اقدامات عیناً منطبق بر هم عمل کرده‌اند که فقط یک نمونه آن را می‌‌توان در صحنه مرصاد مشاهده کرد. منافقین در جریان مرصاد وارد بیمارستانی در کرمانشاه شده و مخالف با همه قوانین عرفی و بین‌المللی رزمندگان مجروح و تحت درمان را در حیاط بیمارستان قتل‌عام کردند.

اعضای سازمان در جریان این عملیات دستور داشتند هر جنبنده‌ای را هدف قرار دهند و در مسیر خود حتی مزارع کشاورزی را به آتش کشیدند. حال آنکه داعش نیز در جریان حمله به موصل به قتل عام مجروحین پرداخت و در سوریه و عراق حتی به مزارع، درختان و بناهای تاریخی هم رحم نکرد.

بررسی منافقین در دهه 60 به خوبی نشان می‌دهد که هدف از اقداماتی از قبیل ترور مردم کوچه و بازار در انظار عمومی و روش‌های خشن کشتن فقط به دلیل ایجاد رعب و وحشت عمومی بوده است تا مردم به واسطه ترس از کشته شدن، دست از حمایت از انقلاب بردارند.

 
   
        

خونِ دلها خورده ایم
تاریخ انتشار : 1401/10/20

کومله 40 سال پیش هم شعار «زن، آزادی، زندگی» می‌داد اما جور دیگر!

40 سال پیش شاید یاد برخی افراد نیاید یا حتی مثل دهه هشتادی‌ها اصلاً ندانند کومله چیست و چه کار می‌کرد. آن روزهای قبل جنگ و حین جنگ، این گروهک تروریستی جور دیگری شعار «زن، آزادی، زندگی» سر می‌داد!

کومله 40 سال پیش هم شعار «زن، آزادی، زندگی» می‌داد اما جور دیگر!

خبرگزاری فارس ـ گروه حماسه و مقاومت: از وقتی نهال انقلاب در بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ شکل گرفت، دشمنان که مخالف یک کشور مستقل و آزاد در استراتژیک‌ترین نقطه جهان بودند تمام هم و غمشان را به کار گرفتند تا این انقلاب را به زانو در بیاورند. بنابراین از همان ماه‌های ابتدایی با ایجاد بلوا و آشوب در نقاط مختلف کشور با هدف تجزیه این آب و خاک برای تحقق آرزویشان از هیچ کوششی فروگذار نکردند.

در این میان حمایت دشمنان از گروه‌های تجزیه‌طلب مانند گروهک‌های ترویستی کومله و دموکرات کردستان به وضوح دیده می‌شد. با شروع جنگ تحمیلی که ایران به ناگاه با هجوم صدام حسین و همراهی ۸۰ کشور با او روبرو شد، این فعالیت‌های تروریستی علیه مردم مظلوم ایران شکل دیگری به خود گرفت.


خواب‌های کومله برای ایران تعبیر نخواهد شد

از آن زمان بیش از ۴۲ سال می‌گذرد و در اواسط سال ۱۴۰۱ نیز شاهد یک فتنه‌ای دیگر از سوی دشمنان این مرزوبوم با محوریت گروهک‌های تجزیه‌طلب هستیم که با واکنش مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مقرهای فرماندهی آنان روبرو شدیم.

این گروهک‌ها که امروز در قالب شعار و هشتگ «زن، آزادی، زندگی» بساط فتنه‌گریشان را دوباره پهن کرده‌اند، در ۴۰ سال پیش نیز جور دیگری در زیر لوای این شعار می‌خواستند اقدامات خود را موجه نشان دهند، آنچه که در ادامه می‌خوانید تنها گوشه‌ای از جنایات‌ آن‌ها علیه زن ایرانی و خانواده‌اش است که پیش‌روی مخاطبان قرار می‌گیرد:

هدیه گروهک ضدانقلاب برای یک زن کرد

سعدیه مرادی از وقتی پیمان زناشویی با شریف احمدی در روستای بیساران از توابع بخش ژاورود شهرستان سروآباد بست، فهمید همسرش مردی معتقد و مقید است. مردی که طاقت سختی زندگی هموطنانش را ندارد و هر کاری از دستش بر می‌آید برای حل مشکلات مردم از جانش مایه می‌‌گذاشت. البته سعدیه هم چنین روحیه‌ای داشت و همپای شوهرش در کارها به او کمک می‌کرد. پنج فرزند ثمره عشقشان بود؛ سه پسر به نام‌های عباس، محمد و احمد و ۲ دختر به نام‌‌های آرزو و فرشته.

شریف مرد خانه‌اش با پیروزی انقلاب به دلیل داشتن همان باورهای عمیق مذهبی به خیل عاشقان انقلاب پیوست و مبارزه با گروهک‌های ضدانقلاب را آغاز کرد. در این مدت سعدیه تلاش می‌کرد که با همراهیش، شوهرش را با خیال آسوده راهی مبارزه کند. با اینکه بارها شریف مورد تهدید قرار گرفته بود، اما او اول دی‌ماه سال ۱۳۶۱ با عنوان بسیجی به خیل پیشمرگان مسلمان کُرد پیوست.


شهید شریف احمدی

این بار دیگر سعدیه می‌دانست فضای مبارزه به شکل دیگری خواهد بود. سال‌ها از حضور شریف در  پیشمرگان مسلمان کُرد گذشته بود که در هفتم مهرماه سال ۱۳۶۵  وقتی شوهرش از پایگاه برای کمک به او به خانه باغشان در روستای بیساران آمده بود. او رفت برای حیوانات مقداری آب بیاورد که دید ۲ لباس شخصی در کنار اتاق شریف ایستاده‌اند. آن‌ها آمده بودند تا شریف را دستگیر کنند.

شریف به هیچ وجه زیر بار حرف آن‌ها نرفت. آن فرد ضدانقلاب کلت کمری‌اش را روی پیشانی شریف قرار دارد و در حالی که شریف پسر کوچکش را در آغوش داشت، شهادتین را خواند، آن جلاد انسان‌نما در برابر دیدگاه سعدیه و پسر کوچکش ماشه را چکاند و اتاق پر از خون شد.آری! این ارمغان کروهگ‌های تروریستی برای سعدیه بود که پنج فرزندش را یتیم کردند. نمونه عینی شعار «زن، آزادی، زندگی» مدنظر کومله.

روضه‌ مادر گمشده‌ای که با دستان بسته تیرباران شد 

آبان ماه سال گذشته بود که به یکباره خبر تفحص نخستین بانوی شهید مفقودالاثر در صدر اخبار قرار گرفت. خبری که سردار سیدمحمدباقر باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح به دختری از تبار زنان دلیر کردستان داد. این بار روضه مادر بعد از گذشت بیش از هزار و ۴۰۰ سال دوباره زنده شد. مادر و همسری که برای دفاع از کیان خانواده‌‌اش تمام هستی‌اش را به میدان آورد، اما ضدانقلاب جلاد، او را یک ماه شکنجه داد و در نهایت با دستانی بسته او را تیرباران کرد تا ۲ فرزندش بی‌مادر شوند. پسر شیرخوار فاطمه در گهواره به علت اینکه کسی نبود از او نگهداری کند، بعد از مدتی آسمانی شد و دختر سه‌ساله‌اش سال‌های متمادی چشم انتظار خبری از پیکر مادر شهیدش بود.

شوهر فاطمه تنها به جرم اینکه برای پایگاه جدید سپاه در حسین آباد چاه حفر کرده بود، توسط عوامل ضدانقلاب اسیر شد و سپس او را به زندان دولتو منتقل کردند. این بانوی کرد وقتی پیگیر آزادی شوهرش شد، حزب دموکرات از او طلب ۲۰۰ هزار تومان پول کرد. برای همین بانو اسدی مجبور شد تمام زندگی‌اش را به حراج بگذارد و با تهیه آن پول به ضدانقلاب مراجعه کند. ضد انقلاب پول را از او گرفت، اما در اوج خباثت شوهرش را آزاد نکرد، بلکه او را نیز اسیر کرد. فاطمه‌ای که ۲۲ سال سن داشت و جرمش تنها حفظ کیان خانواده‌اش بود.

اما تفحص پیکر مطهرش نیز خود داستانی دیگر دارد. داستانی که اسماعیل اسفندیاری سرتیم تفحص پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی بیان کرده است: سردار باقری که فیلم شاه‌محمد محمودی، شوهر شهیده اسدی را دید از پشت میزش بلند شد و گفت: من این آقا را در خواب دیده‌ام و تعریف کرد، من این آقا را به همراه یک خانم دیدم که به محضر سردار شهید سلیمانی رسیدیم، باید پیکر این خانم را پیدا کنید. (سخنان دختر شهید فاطمه اسدی را از اینجا ببینید)

این در حالی است که اهالی محل بعد از گذشت ۳۷ سال از آن واقعه دردناک هنوز ناله فاطمه را به یاد دارند. شهادت بانو اسدی نمونه‌ای دیگر از شعار «زن، آزادی، زندگی» ضدانقلاب است، جیره‌خوارانی که روزگاری با دستور مصطفی هجری دبیرکل حزب منحله دموکرات دست به چنین جنایت‌هایی علیه مردم کردستان زدند، امروز در اروپا دنبال خوشگذرانی هستند و حال، خواب تجزیه‌ ایران را دیدند، خوابی که هیچ وقت تعبیر نخواهد شد.

دختر ۱۶ ساله‌ای که کومله او را مانند سمیه شهید کرد

اسمش ناهید بود از دختران سنندجی که برای دفاع از اسلام پای اعتقاداتش ایستاد. بعد از شهادتش او را سمیه کردستان خواندند چون همانند سمیه از یاران پیامبر (ص)  زیر شکنجه به شهادت رسید. ناهید فاتحی کرجو که از فعالان انقلابی در غائله کردستان به شمار می‌رفت، با برادران سپاه پاسداران در سنندج همکاری داشت و در دستگیری چند نفر از اعضای کومله نقش مهمی ایفا کرد. برای همین کومله از او کینه به دل گرفت و در پی فرصتی بود تا از او انتقام بگیرد.

ناهید ۱۶ ساله بعد از دستگیری توسط کومله به مدت یازده ماه شکنجه شد. آن جانیان موهای سر او را تراشیدند و همه ناخن‌های دست و پایش را کشیدند. تمام سر و بدن ناهید به علت ضربات ناشی از شکنجه کبود شد. کومله به ناهید گفته بود اگر به امام خمینی (ره) دشنام بدهی تو را آزاد می‌کنیم. اما او زیر بار نرفت. سرانجام سمیه کردستان شبانه به بیابان‌های اطراف روستا بردند و جلوی چشمان خودش برایش قبر حفر و او را زنده زنده دفن کردند.

این‌ها تنها گوشه‌ای از جنایت‌های گروهک‌های ضدانقلاب کرد است که علیه همشهریان خود در آن سال‌ها مرتکب شدند. مادری را تیرباران کردند، شوهری را در برابر دیدگان همسرش به شهادت رساندند و دختر جوانی را که به جرم اعتقاداتش ربودند و شکنجه کردند. 

بازداشت ۷۷ نفر از عوامل گروهکی کردستان در اغتشاشات اخیر

کومله‌ای که چهره واقعی‌اش را در این سال‌ها نمایان ساخته است و دستش به خون مردم بیگناه این مرزوبوم آغشته است، این روزها به دنبال چیست؟ گزارشی که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران منتشر کرده است خود گویای همه چیز است: بازداشت ۷۷ نفر از عوامل گروهکی کردستان، اعم از مزدوران رسمی گروهک‌های صهیونیستی موسوم به کومله، دمکرات، پاک، پژاک تا تعدادی از کادرهای رده بالای این گروهک‌ها که در دو سوی مرزهای غربی کشور مشغول توطئه علیه مردم مظلوم کردستان بودند، در میان بازداشت شدگان، نیز حضور دارد.

 
   
        


6.0.20.0
گروه دورانV6.0.20.0