تذکرات مهم
 
1-در صورت تغییر آدرس و تلفنهای تماس داوطلب ، در اولین فرصت آن را به‌هسته گزینش اطلاع دهید.
 2-در صورتی که قبلا جهت استخدام یا اشتغال درسازمان دیگری گزینش شده اید آن در فرم ازاطلاعات فردی حتما قید نمایید حتی اگر شروع به کار نکرده باشید ( مراحل گزینش به صورت کامل طی نشده باشد ) زیرا باعث تسریع دربررسی پرونده شما میگردد .
3-جهت تکمیل فرم مشخصات فردی حتماً با خودکار آبی پررنگ و با خط خوانانوشته شود.
4-اگرنام‌خانوادگی شما دارای پسوند می باشد حتماً در قسمت مربوطه نوشته شود.
5-با توجه به اینکه دیده شده گاهاً در قسمت وضعیت خانوادگی( پس از مشخصات پدر ) در قسمت مشخصات همسر اشتباهاً مشخصات مادر نوشته می شوددقت فرمائید شما نیز این اشتباه را مرتکب نگردید و در صورت متأهل بودن حتماً مشخصات همسر را ذکر نمائید.
6-در قسمت وضعیت تحصیلی علاوه بر ذکر کلیه مقاطع تحصیلی ، چنانچه دانشجوی مقاطع بالاتر هستید حتماً بنویسید . ضمناً اگر مدتی در دانشگاه دیگری غیر از دانشگاه محل قبولی به عنوان مهمان تحصیل نموده اید حتماً ذکر نمائید. مجدداً تأکید می گردد تمام مقاطع تحصیلی از دیپلم به بعد باید به طور کامل نوشته شود.
7- در قسمت مشاغل ، تمام مشاغلی که تا کنون در آن مشغول به خدمت بوده اید به طور کامل و خوانا نوشته شود.
8-از نوشتن شماره تلفنهای ضروری خود به طور کامل و دقیق دریغ نفرمائید. ( منظور از تلفن رابط ، تلفن شخصی است غیر از خود شما که در صورت عدم دسترسی به شما بتوانیم با وی تماس بگیریم.) نوشتن شماره همراه( در صورت موجود بودن) یادتان نرود.
9-کلیه نهادها یا ارگانهائی که با آنها همکاری داشته اید را به طور کامل و خوانا با تاریخ دقیق شروع و خاتمه ذکر نمائید.
10-مهمترین قسمت تکمیل مشخصات فردی نوشتن آدرسها و کشیدن کروکی به طور دقیق و خوانا است چرا که دقیق بودن آنها به زودتر به نتیجه رسیدن پرونده شما کمک زیادی خواهد کرد. ضمنا نوشتن آدرس ها تا ده سال گذشته الزامی می باشد .
11- تا می توانید در قسمت مربوط به زندگینامه ، خود را بهتر ، جامع تر و البته به طور مختصر معرفی نمائید.چون این امر در شناختن شما به ما کمک بسیاری خواهد نمود.
12- امضای داوطلب در ابتدا و انتهای فرم درج گردد.
13- شماره تلفن ثابت و همراه در قسمت مربوطه درج گردد.
14-مشخصات معرف در جدول مربوطه حتماً کامل دقیق و خوانا نوشته شود .آدرس های معرف باید دقیق ذکر شهر -خیابان – کوچه – پلاک و شماره تلفن باشد
15- جهت اطلاع شما : اگر مراحل استخدامی یک فرد را زنجیره ای فرض کنیم که از یک حلقه تشکیل شده است گزینش فرد جزءآخرین حلقه این زنجیره می باشد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 21893
تعداد بازديد کنندگان سايت: 125391165 تعداد بازديد زيرپورتال: 895092 اين زيرپورتال امروز: 292 سایت در امروز: 8434 اين صفحه امروز: 13